Disney Gallery: The Mandalorian’ın İlk Fragmanı Yayınlandı

 Disney Gallery: The Mandalorian’ın İlk Fragmanı Yayınlandı

Star Wars serisinin bu yıl yayınlanan yeni serisi The Mandalorian, Star Wars hayranları tarafından büyük bir ilgi ile karşılanmış ve çok sevilmişti. Serinin üçüncü dönemi için çalışmaların başladığını da daha önce duyurmuştuk.

The Mandalorian’ın 2. döneminin yayınlanması için birkaç ay daha beklememiz gerekecek ancak 2. dönemden evvel The Mandalorian’ın kamera ardında neler olduğunu görme bahtımız olacak. Disney’in hazırladığı yeni bir program serisi The Mandalorian’ın kamera ardında neler yaşandığını gözler önüne serecek

Disney Gallery: The Mandalorian nasıl olacak?

Disney+’ta yayınlanacak Disney Gallery: The Mandalorian’da seriden daha evvel görülmemiş manzaralar, röportajlar ve The Mandalorian için inşa edilen yerkürenin detaylarını görebileceğiz. Disney Gallery: The Mandalorian’ın yuvarlak masası etrafında yürütülecek programı serinin yaratıcısı Jon Favreau yönetecek.

Disney Gallery: The Mandalorian’da Jon Favreau’ya serinin yıldızları Pedro Pascal, Gina Carano ve Carl Weathers’ın yanı sıra serinin yapımcısı Dave Filoni ve direktörleri Taika Waititi, Bryce Dallas, Deborah Chow ve Rick Famuyiwa eşlik edecek.

Disney Gallery: The Mandalorian bugün yayınlanan fragmanının akabinde 4 Mayıs’ta Disney+’ta seyircilerin önüne çıkacak. Program, bir sair Star Wars serisi olan Star Wars: The Clone Wars’ın finali ile birlikte geliyor.

The Mandalorian’ın imalat sürecinin gözler önüne serileceği Disney Gallery: The Mandalorian ile dizinin karakterlerinin nasıl ortaya çıktığı, çekimlerde kullanılan teknolojilerin ve efektlerin serinin hayranları ile paylaşılması sağlanacak. Programın sunucusu olan Jon Favreau, seriyi hazırlarken kusursuz bir deneyim yaşadıklarını, bu deneyimi seyircilerler paylaşmayı dört gözle beklediklerini söyledi.

Disney Gallery: The Mandalorian’ın birinci bölüm fragmanı:

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın