Coolpad Legacy 5G Hakkında Yeni Bilgiler Paylaşıldı

 Coolpad Legacy 5G Hakkında Yeni Bilgiler Paylaşıldı

2020 yılına girdik ve pek çok servis sağlayıcı 5G ağlarını yaygınlaştırmaya çalışıyor. Çin merkezli bir teknoloji firması olan Coolpad ise süratle gelişmekte olan 5G trendine katılmak istiyor. Bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren şirket, yeni makul fiyatlı modelinde hatırı sayılır özelliklerin yanı sıra 5G desteğini de sunarak müşterilerin ilgisini çekmek istiyor.

Kesin olarak söyleyebileceğimiz bir şey varsa o da 5G telefonların pahalı olduğudur. Velev pek çok büyük firmanın 5G destekli modelleri, 1.000 doların üzerinde fiyatlarda seyrediyor. Coolpad tarafından tanıtılacak olan Coolpad Legacy 5G ise 400 doların altındaki fiyatıyla epeyce tezli görünüyor. Öte yandan telefonun özelliklerinin de hiç kötü olmadığını söylemek mümkün.

Coolpad Legacy 5G neler sunuyor?

En yeni Android sürümü olan Android 10 ile desteklenen Coolpad Legacy 5G, 6,53 inçlik büyük bir ekran ve 4.000 mAh batarya kapasitesine sahip. Art tarafta 48 MP + 8 MP olmak üzere ikili kamera suramı sunan telefon, ön taraftaysa 16 MP’lik bir ön kamerası bulunduruyor.

Günümüz standartlarına nazaran orta sınıf bir CPU, iyi fiyatlı bir telefonda 5G desteğini mümkün kılan şeydir. Bu yüzden telefonda orta segmentin sıkça tercih edilen yonga setlerinden Snapdragon 765 bulunuyor. Telefonun sair özellikleri arasında Bluetooth 5.0 desteği bulunuyor.

Telefonun özellikleri her ne kadar etkileyici görünse de hakkındahenüz bilinmeyendepolama ve bellek üzere pek çok özellik bulunuyor. Bununla birlikte iyi fiyata 5G desteği sunacak olan Coolpad Legacy 5G’nin 2020 yılının 2. çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Coolpad, yeni bir akıllı saat de çıkarmayı planlıyor:

5G destekli telefonun yanı sıra Coolpad, bir yıl evvelki CES 2019 etkinliğinde duyurulan Dyno Smartwatch’un yeni bir versiyonunu getirmeyi planlıyor. Yakında çıkacak olan Dyno 2 Smartwatch’un önceki modele nazaran güçlendirilmiş işlemci ve yeni pratik platformusunacağı belirtiliyor. Son olarak bu akıllı saat, önümüzdeki nisan ayında 190 dolarlık fiyat etiketiyle raflardaki konumunu alacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek