Christian Bale’in MCU’daki Rolü Belli Olmuş Olabilir

 Christian Bale’in MCU’daki Rolü Belli Olmuş Olabilir

Pek çok DC hayranının gözünde beyaz perdenin en uygun Batman’i olan Christian Bale de Marvel sinemalarında mahal alan ünlüler kervanına katılacak. Bale, 4. solo Thor sineması olan Thor 4: Love and Thunder sinemasında taraf alacak. Bale’in rolü hakkında şimdi kesin bir açıklama yok lakin kulislerde dolaşan pek çok söylenti var.

Daha evvel Marvel ile ilgili tezleri hakikat çıkan Murphy’s Multiverse’ten Charles Murphy, Bale’in muhtemel rolü hakkında paylaşımlarda bulundu. Murphy, bir menajerin kendisine Bale’’in sinemada olacağını söylediğini açıkladı. Daha sonra da Bale için düşünülen rolün hareket yakalama teknolojisini gerektirdiğini açıkladı.

Bale için 2 rolden biri seçilecek

Christian Bale için düşünüldüğü söylenen iki rol var, bunlardan biri Beta Ray Bill, gayrısı de Dario Agger. Her iki karakter de Thor hayranları tarafından yakından tanınan karakterler olsa da seyircilerin gönlü Beta Ray Bill’den yana. O denli ki Twitter’da yerküre gündemine Beta Rey Bill karakterini sokmayı başardılar.

Murphy, emniyetli bir asıldan elde ettiğini söylediği malumatları paylaşırken şu sözleri kullandı:

Menşe: “Duyduğum kadarıyla hareket yakalamalı bir rolmüş lakin ne olduğuna hala bakıyorum.”

Bana nazaran, bu Dario Agger’i devre dışı bırakmıyor ancak en âlâ seçim de yapmıyor. Neyse ki, 3 dakika sonra…

Menşe: “Dario kim?”

Ben: “Dario Agger, o mu olacak? Bunu sana biri mi söyledi?”

Menşe: “Evet, ancak Beta Ray Bill’den de bashettiler.””

Beta Ray Bill ve Dario Agger kimdir?

Beta Ray Bill, aslında bir uzaylıdır ancak genetik modifikasyonlar geçirmiştir. Kendisi Thor’un Mjolnir isimli büyülü çekicini kaldırabilir. Çizgi romanlarda Storm Breaker, kafası bir ata benzeyen kahraman için dövülmüştür. MCU’da Thor: Ragnarok sinemasında Grand Master’ın kulesinde gördüğümüz siluetlerden biri kendisine aittir.

Dario Agger ise Beta Ray Bill kadar meşhur bir karakter değil ve karakter terazisinin karşı tarafında nokta alıyor. Agger, bir noktada Batman’e benziyor çünkü 9 yaşındayken ailesi katlediliyor ve kendisi çok büyük bir firmanın varisi oluyor fakat benzerlikler bu kadar. Dario daha sonra Marvel kozmosunun en güçlü firmalarından olan güç firması Roxxon’un başındaki isimdir. Muhtemelen Stark kulesini de kendisi alacaktır. Bir de Minotor’a dönüşebilir. Kendisinin etrafa ve kişilere karşı hareketleri yüzünden Thor’dan bir ölçü sopa yemişliği vardır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek