Chris Evans, Instagram Hesabı Açtı

 Chris Evans, Instagram Hesabı Açtı

Marvel Sinematik Evreni’nde oynadığı Kaptan Amerika rolüyle çok büyük bir ün kazanan oyuncu Chris Evans, değerli bir nedenden ötürü Instagram’a katıldı. Yalnızca saatler içinde 663 bin kullanıcıyı geçen ünlü oyuncu, hesabından bir de görüntü paylaştı. Evans, paylaştığı medyada Marvel’da Star Lord rolüyle tanınan Chris Pratt’in kendisine yönlendirdiği “All In Challenge”ı kabul ettiğini duyurdu.

All In Challenge, koronavirüs pandemisi sürecinde yardıma muhtaçlığı olan kişilere yiyecek sağlamayı amaçlayan bir girişim. Girişimde, ünlü isimler bağış yapacak insanlara vaatte bulunuyorlar. Sonrasında bağış yapan bireyler arasında rastgele seçilen bir kişi ünlülerle vadedilen şeyleri gerçekleştiriyorlar. Örneğin Chris Pratt, bağışta bulunanlar arasından seçilecek bir şanslı kimseyi Jurassic World sinemasının setine götürecek. Zahir mi olur tahminen de kendisi dinozorlara yem olur.

Chris Evans’ın vaatleri ortaya çıkıyor

Kaptan Amerika rolü dışında da pek çok başarılı sinemada rol alan ünlü oyuncu Chris Evans ise bağış yapanlar arasından seçilecek şanslı kimseyi Avengers ekibinin oyuncularıyla sanal bir görüşmeye alacak. Kendisi dışında Robert Downey Jr. (Iron Man), Chris Hemsworth (Thor), Scarlett Johansson (Black Widow), Mark Ruffalo (Hulk) ve Jeremy Renner (Hawkeye) üzere isimleri de bir sanal görüşmeye alacağını söyleyen Evans, şanslı kişinin burada oyuncularla konuşabileceğini, isterlerse oyun oynayabileceklerini söyledi.

()

Eğer sizler de büyük Avengers buluşmasında talih kazanmak istiyorsanız All In Challenge web sitesinde Chris Evans’ın sahifesinde bağış yapabilirsiniz. Yalnız uyaralım, burada yapılacak yardımlar ABD için makbul. 

All in Challenge devletimizde de yayınlanabilir

All in Challenge, koronavirüs pandemisi devrinde gereksinim sahiplerine yardımcı olmak için geliştirilen çok tesirli bir girişim. Devletimizdeki ünlü isimlerin de emsal girişimlerle kişileri bağış yapmaya teşvik ederek muhtaçlık sahiplerine yardımcı olabilirler.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın