Ana sayfa Oyun Blizzcon etkinliğini seyretmek ücretsiz olacak

Blizzcon etkinliğini seyretmek ücretsiz olacak

Blizzcon, her sene Amerika'da gerçekleştirmiş olan ve şirketin en yeni yapımlarını sergilediği çok büyük bir etkinlikti. Ancak pandemi sonrası bu sene gerçekleştirilmesi planlanan Blizzcon iptal edilirken, gelecek seneki etkinlik ise web üzerinden yapılacak.

34
0

Blizzcon, her sene Amerika’da gerçekleştirmiş olan ve şirketin en yeni yapımlarını sergilediği çok büyük bir etkinlikti. Ancak pandemi sonrası bu sene gerçekleştirilmesi planlanan Blizzcon iptal edilirken, gelecek seneki etkinlik ise web üzerinden yapılacak.

Pandemi öncesinde açılış seramonisi bedava dağıttığı bir biçimde izleyebilirken etkinliğin geri kalanı ücrete tabiydi. Yapılan son açıklama ile ise etkinliğin bütünüyle bedava dağıttığı olacağı netleşmiş oldu.

Blizzcon etkinliğini seyretmek ücretsiz olacak

Blizzcon, önümüzdeki yıl 19 – 20 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Blizzard, bu etkinlikte yeni oyunlarını görücüye çıkaracak, sürprizler paylaşılacak.

SHADOWLANDS NE ZAMAN ÇIKACAK?

World of Warcraft’ın Shadowlands genişleme paketinin çıkış tarihi de netleşti. Oyun, 24 Kasım tarihinde gece yarısı 02.00’de oyunculara sunulacak.