Aracınız İçin Satın Alabileceğiniz Uygun Fiyatlı 19 Ürün

 Aracınız İçin Satın Alabileceğiniz Uygun Fiyatlı 19 Ürün

Türkiye, sahip olduğu arabaları seven devletlerden bir tanesi. O denli ki vatandaşlar, sahip oldukları araçlarına gözleri üzere bakıyor, bakımlarını aksatmıyorlar. Bununla da yetinmeyen araç sahipleri, sahip oldukları araçların hem içinin hem de dışının daha hoş görünmesi için ellerinden gelen şeyleri yapıyorlar. Lakin mahsusen arabaların iç kısmı, yalnızca görünüş açısından değil, işlevsel mealde da pek çok ek aksesuar ile donatılıyor.

Otomobil aksesuar kesimi, bugün on binlerce ürün içeriyor. Kişiler, kimi devir akıllı telefonları için telefon tutucu, kimi vakitse araçlarının özgünlüklerini bozmamak için değiştiremedikleri lakin istedikleri seviyede de olmayan teypleri için Bluettoth dönüştürücüler satın alabiliyorlar. Artık sizlere, aracınız için satın alabileceğiniz, fiyatı 250 TL’den düşük olan eserleri inceleyeceğiz.

Araç içi çakmaklık girişli şarj cihazları

Anker Roav Smartcharge Hızlı Şarj Aleti ve Bluetooth FM Transmitter

Fiyat: 149.90 TL

Anker tarafından piyasaya sürülmüş olan bu eser hem ziyadesiyle küçük yapısı hem de işlevselliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Aracınızın çakmaklığına takarak kullanabileceğiniz Anker Roav Smartcharge’ı hem telefonunuzu şarj etmek hem de telefonunuzdaki müzikleri radyo frekansları üzerinden dinlemek için kullanabiliyorsunuz.

Ürünü satın almak için burada bulunan ilişkiyi kullanabilirsiniz.

Xiaomi Çift Girişli Süratli Şarj Aleti

Fiyat: 64.90 TL

Xiaomi, ürettiği her eserle tanınan olmayı başaran nadir şirketlerden bir tanesi. Şirketin yenilikçi eserlerinden bir tanesi olan çakmaklık girişli şarj aleti, iki telefonu da tıpkı anda şarj etmenize yardımcı oluyor. 18 watt süratli şarj desteği telefonunuzu kısa bir mühlet içerisinde şarj ederken, eserin sahip olduğu kısa devre ve yüksek tansiyon müdafaası da sizlerin ve akıllı telefonlarınızın güvenliğini sağlıyor.

Xiaomi tarafından geliştirilen bu şarj cihazına çabucak sahip olmak isterseniz, burada bulunan ilişkiyi kullanabilirsiniz.

Anker PowerDrive 2 Elite

Fiyat: 119.90 TL

Özellikle de Apple markalı eserler kullanıyorsanız, Anker PowerDrive 2 Elite sizin için uygun bir tercih olabilir. Zira bu süratli şarj cihazının dahili bir Lightning portu bulunuyor. Ayrıyeten 2. bir cihaz için de USB girişi bulunduran PowerDrive 2 Elite, 24 watt‘a kadar da süratli şarj desteği sunuyor.

Ürünü satın almak isterseniz, burada bulunan ilişkiyi kullanabilirsiniz.

Bluetooth Fm Transmitter dönüştürücüler

AutoCsi Bluetooth ve Aux Destekli FM Transmitter

Fiyat: 39.90 TL

Fazlasıyla makul fiyatlı bir eser olarak önümüze çıkan AutoCsi Bluetooth ve aux destekli FM transmitter hem Android hem de iOS işletim sistemiyle koordinasyonlu bir halde çalışabiliyor. Ufak bir de denetim paneli bulunan eser, bu kısım aracılığıyla gelen aramaları kabul ya da reddetmenize de yardımcı oluyor.

Ürünü satın almak isterseniz burada bulunan ilişkiyi kullanabilirsiniz.

S-Link SL-BT232

Fiyat: 92.45 TL

S-Link tarafından geliştirilmiş olan SL-BT232 modeli, akıllı telefonlarınızdaki müziği hem USB hem de Bluetooth irtibatı ile sunmanızı sağlıyor. Ufak bir de LED ekran ve denetim panelinin bulunduğu eser, gelen aramaları yanıtlamanız için de gerekli yardımı sağlamış oluyor.

Fazlasıyla işlevsel olan S-Link SL-BT232’yi satın almak isterseniz, burada bulunan ilişkiyi kullanabilirsiniz.

Baseus Bluetooth ve Şarj Destekli FM Transmitter

Fiyat: 117 TL

Çinli teknoloji üreticisi Baseus tarafından geliştirilmiş olan bu eser hem akıllı telefonunuzdaki müzikleri radyo frekansı aracılığıyla aracınıza aktarma hem de akıllı telefonunuzu şarj etme işlevi görüyor. Dilerseniz, telefonunuzdaki müzikleri Bluetooth aracılığıyla da bu cihaza gönderebiliyorsunuz.

Ürünü satın almak için burada bulunan ilişkiyi kullanabilirsiniz.

Xiaomi Roidmi 3S

Fiyat: 144.90 TL

Xiaomi tarafından geliştirilmiş olan Roidmi 3S, Android yahut iOS ayırt etmeksizin tüm akıllı telefonlarla entegrasyonlu olarak çalışabiliyor. Şarj cihazı olarak da kullanabileceğiniz eseri, birebir anda iki akıllı telefonu şarj etmek için kullanabiliyorsunuz. Roidmi 3S, iOS 7.1 ve Android 4.4 sürümleri dahil olmak üzere tüm telefonlarda kullanılabiliyor.

Ürüne sahip olmak için burada bulunan ilişkiyi kullanabilirsiniz.

Araç içi kameralar ve geri görüş sistemleri

Geri Görüş Kamerası

Fiyat: 75.66 TL

Bu geri görüş kamerası, tüm ekranlarla entegrasyonlu olarak çalışabiliyor. En karanlık ortamlarda bile olgu alabilecek formda tasarlanmış olan eser, aracınıza geri görüş kamerası özelliği sunuyor. Lakin aracınızın LCD paneli yoksa, bu eseri kullanabilmek için bir de ekran almanız gerektiğini unutmamanız gerekiyor.

Ürünü satın almak için burada bulunan ilişkiyi kullanabilirsiniz.

AutoWare Araç İçi Yol Kayıt Kamerası

Fiyat: 75.90 TL

Araç içi yol kayıt kameraları, devir hengam Türkiye’nin gündemine geliyor ve zarurî tutulacağı söyleniyor. İşte görmekte olduğunuz bu eser, hareket halindeyken mütemadi olarak kayıt yapıyor ve sonunda de yaşanan olumsuz durumlarda, bu kamera kaydını delil olarak sunabiliyorsunuz.

Ürünü satın almak için burada bulunan ilişkiyi kullanabilirsiniz.

Dextel Dex-065 7 inç Araç İçi Kamera Monitörü

Fiyat: 184.30 TL

Bu eser, aracınıza monte edildiği vakit geri görüş desteği sunuyor. Aracınıza eklenen geri görüş kamerasıyla birlikte çalışabilen monitör, aracı geri vitese aldığınız devir otomatik olarak çalışıyor. Böylece aracınızın fabrika çıkışında geri görüş kamerası bulunmuyor olsa bile bu eser, ziyadesiyle münasip bir fiyatla geri görüş kamerası desteği sunuyor.

Aracınıza geniş görüş kamerası yeteneği eklemeyi düşünüyorsanız, burada bulunan irtibat aracılığıyla Dex-065’i satın alabilirsiniz.

Vondex Dikiz Aynalı Geri Görüş ve Yol Kayıt Kamerası

Fiyat: 229.99 TL

Bu eseri sizinle paylaşmamızın esas nedeni, şu ana kadar paylaştığımız gayrı iki yol kayıt cihazına nazaran biraz daha farklı çalışıyor olması. Aslına bakacak olursak bu eser, hepsi bir arada formunda tasarlanmış. Yani bu eseri kullanırken hem yol kaydı hem geri görüş hem de dikiz aynası gereksinimleriniz giderilmiş oluyor.

Ürünü satın almak için burada bulunan ilişkiyi kullanabilirsiniz.

Anytek T11+ Çift Kameralı Dikiz Aynalı Araç Kamerası

Fiyat: 599.90 TL

Sizlerle az evvel paylaşmış olduğumuz, tutarlı fiyatlı yol kayıt cihazının gelişmiş bir versiyonu olan bu eser, olağan koşullarda yalnızca bir dikiz aynası üzere görünüyor. Ama eserin art kısmında bulunan kameralar, siz hareket halindeyken yolu mütemadi kaydediyor. Sonunda aracınızın içerisinde bölge kaplayan ek bir aparata bölge kalmamış oluyor.

Eğer sizler de bu esere sahip olmak istiyorsanız, sizleri burada bulunan ilişkiye bekliyoruz.

Çakmaklık girişli elektrikli süpürgeler

Araç Çakmaklık Girişli Oto Süpürgesi

Fiyat: 49 TL

Araçlar, vakit içerisinde tozlanıp kirlenebiliyor. Gelgelelim mahsusen de aracın içini temizleme, önemli manada bir uğraş gerektirebiliyor. Zira süpürge kullanmak araç içerisinde birçok devir çekişmeli bir süreç oluyor. Gelgelelim aracınızın çakmaklık girişine takabileceğiniz bu mini süpürge, küçük haznesine karşın ziyadesiyle kullanışlı bir yapıya sahip.

Eğer sizler de bundan sonra aracınızı süpürmek için türlü zahmetler çekmek istemiyorsanız, burada bulunan ilişkiyi kullanarak çakmaklık girişli bu oto süpürgesini satın alabilirsiniz.

Yoksul Buddy Araç İçi Elektrikli Süpürge

Fiyat: 109.90 TL

Üstteki eseri fiyat performans sınıfında düşünecek olursak, Yoksul Buddy’nin biraz daha üst segmentte bir elektrikli süpürge olduğunu söyleyebiliriz. Yeniden çakmaklık girişine takarak kullanabildiğiniz bu eser, aracınızı rahatlıkla temizleyebileceğiniz bir biçimde tasarlanmış. Ayrıyeten Yoksul Buddy, ıslak yahut kuru arilik yapabiliyor.

Ürüne derhal sahip olmak için burada bulunan ilişkiyi kullanabilirsiniz.

Satın almayı düşünebileceğiniz gayri araba aksesuarları

Alfais 5052 Araç İçi Telefon Tutucu Stand

Fiyat: 11.93 TL

Akıllı telefonlarınızı sabit tutmak için tasarlanmış olan bu eser telefonunuzu hem dikey hem de yatay durumlarda sabitleyebilme imkanı sunuyor. Ziyadesiyle sağlam yapısıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran stand, tabanındaki silikon yapı sayesinde de araç konsoluna sıkı sıkıya yapışıyor.

Eğer sizler de bu esere sahip olmak isterseniz, burada bulunan ilişkiyi kullanabilirsiniz.

VPW SRP-54 Telefon Tutucu

Fiyat: 30.46 TL

Aracınızın ön konsoluna sabitleyebileceğiniz bu eser, akıllı telefonunuzun ebediyen gözünüzün önüne olması için yardımcı oluyor. Böylece, mahsusen de telefonunuzun GPS özelliğinden faydalanıyorsanız, sizler için inançlı bir yolculuk deneyimi sunulmuş oluyor. Üstelik telefonunuzu, belli açılar doğrultusunda kendinize tutarlı bir halde de yerleştirebiliyorsunuz.

Ürünü satın almak için burada bulunan ilişkiyi kullanabilirsiniz.

Sinbo Sk-7371 12V Araç Su Isıtıcısı

Fiyat: 57.90 TL

Eğer vakit zaman uzun yolculuklar yapıyorsanız, Sinbo’nun araçlar için hususî olarak tasarladığı bu su ısıtıcısı bir numaralı yardımcınız olabilir. Zira bu eseri kullanarak aracınızın içerisinden hiç çıkmadan ya da bir dinlenme tesisine muhtaçlık duymadan kendiniz için çay ya da kahve hazırlayabilirsiniz.

Sinbo’nun araç su ısıtıcısını derhal satın almak isterseniz, burada bulunan ilişkiyi kullanabilirsiniz.

Baseus Kablo Klipsli Manyetik Telefon Tutucu

Fiyat: 69.90 TL

Baseus tarafından geliştirilmiş olan bu manyetik telefon tutucu, telefonunuza yapıştıracağınız ufak bir modül sayesinde telefonunuzun sabit olarak tutulmasını sağlıyor. Kablo tutucu klipsi de bulunan eser, aracınızın hava kanallarına takılarak kolaylıkla kullanılabiliyor.

Ürüne sahip olmak için burada bulunan ilişkiyi kullanabilirsiniz.

Jameson JS-60 3 Yollu Oval Hoparlör

Fiyat: 137 TL

Jameson tarafından geliştirilen ve 900 watt güç sunabilen oval yapıdaki hoparlörler, aracınızın sunduğu ses kalitesini önemli mealde değiştirecek. Şayet sizler de otomobilinde yüksek ve kalitesi ses isteyenlerdenseniz, Jameson’ın JS-60 modelini tercih edebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek