Aptal Çocuklar’ın İlk Bölümü Yayınlandı

 Aptal Çocuklar’ın İlk Bölümü Yayınlandı

Çevrimiçi yayın platformlarının şimdi çok yaygınlaşmadığı, serilerin büyük orantıda televizyonlardan izlendiği 2013 yılında Türkiye’nin birinci interaktif serisi olarak yayın hayatına başlayan 1 Kezban 1 Mahmut, yayınlandığı devirlerde birçok kişinin beğenisini kazanmayı başarmıştı. O denli ki seri, sırf 20 kısım yayınlanmasında karşın internet ortamında fenomen hâline gelmişti.

Dizinin yayın hayatı epey kısa sürse de hayranlardan gelen ağır istek üzerine geçtiğimiz yıllarda bir film sineması girişimi hayata geçirilmişti. 1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında film sinemasının akabinde uzun bir müddettir sessizliğini koruyan ekip, artık diğer bir isimle geri döndü.

1 Kezban 1 Mahmut ekibinin yeni serisi Aptal Çocuklar’ın birinci kısmı yayınlandı:

1 Kezban 1 Mahmut’un devamı niteliğinde olan Aptal Evlatlar, yayın hayatına Delivizyon YouTube kanalı üzerinden devam edecek. Seriyi takip edenlerin en sevdiği karakterler, hikâyenin gidişatına nazaran yeni prodüksiyonda da rol alacak. Serinin başrolündeyse tekrar Mahmut karakteriyle Ercan Zincir olacak.

Dizinin şimdilik sırf birinci kısmı yayınlandı. Yekun 26 dakika uzunluğunda olan bu kısım, pek çok kişinin beğenisini kazanırken imalatı eleştirenler de oldu. Tenkitlerin odağındaysa serinin eski samimiyetini kaybettiği, 1 Kezban 1 Mahmut’a kıyasla daha az komik olduğu ve birtakım sahnelerin abartı olduğu tasavvurları mahal alıyor gelgelelim serinin şimdi sadece birinci kısmının yayınlandığını da unutmamak gerekiyor.

Bu noktada Delivizyon’un yeni internet serisi Aptal Çocuklar’ın beklentileri karşılayıp karşılamadığını söylemek sizlere düşüyor. Birinci kısmı daha evvel izlediyseniz beğenip beğenmediğinizi tefsirler kısmından bizlerle paylaşabilir, şimdi izleme fırsatı bulamadıysanız da Delivizyon’un resmi YouTube kanalına ulaşmak ve Aptal Çocuklar’ın birinci kısmını izlemek için bu ilişkiyi kullanabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın