Apple’dan Yeni iPad Pro İçin Sinek Kuşlu Tanıtım Videosu

 Apple’dan Yeni iPad Pro İçin Sinek Kuşlu Tanıtım Videosu

ABD merkezli teknoloji devi Apple, yaklaşık 1 ay evvel düzenlediği bir aktiflikle yeni iPad Pro modelini duyurdu. Şirket, yeni iPad Pro ile ilgili yaptığı açıklamalarda yeni modelin en kıymetli özelliklerinden bir tanesi olarak bu ürününün trackpad desteğine sahip olmasını gösterdi. Bu özellik, iPad Pro’nun hem tablet hem de dizüstü bilgisayar üzere kullanılabilmesinin önünü açıyordu.

Apple, iPad modellerini dizüstü bilgisayarlarla kıyaslamayı seviyor. Şirket, yeni eserlerini tanıtmak emeliyle oluşturduğu tanıtım medyalarında da bu bahse sık sık değiniyor. Apple artık, 2020 model iPad Pro için yeni bir tanıtım medyası oluşturdu ve oluşturulan bu medya, 2020 model iPad Pro’nun trackpad desteğini de içeren hareketli kılıf ve “Magic Keyboard“u ön plana çıkarıyor.

Apple, 2020 model iPad Pro için oluşturduğu tanıtım medyasında bir sinek kuşu kullanıyor. Sinek kuşları, küçük yapılarına karşın havada asılı kalabilecek süratli kanat çırpma yetenekleriyle bilinirler. Apple da bu kuştan ilham alarak iPad Pro için hazırladığı tanıtım medyasında iPad Pro’nun hareketli kılıfına ve Magic Keyboard’a vurgu yapıyor.

Apple, iPadOS 13.4’le birlikte fare ve trackpadlerin uyumluluğunu önemli mealde geliştirdi. Hasebiyle şirketin yeni nesil iPad Pro modellerinde çok daha işlevsel bir Magic Keyboard’un görülmesi kaçınılmazdı.

Apple’ın 2020 model iPad Pro için hazırladığı sinek kuşu temalı tanıtım medyası

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın