Apple Arcade’e Güzel Hikâyeye Sahip Bir Oyun Daha Eklendi

 Apple Arcade’e Güzel Hikâyeye Sahip Bir Oyun Daha Eklendi

Apple’ın abonelikli oyun servisi Apple Arcade, kullanıcıların tasarrufuna açıldığı günden bu yana her hafta yeni oyunlara kavuşuyor. Kullanıcılarına 100’ün üzerinde kaliteli oyun sunan servis, bugün de yeni bir oyuna kavuştu. Apple Arcade’e eklenen yeni oyun, bu yıl içinde Steam kullanıcılarıyla da buluşması beklenen ‘Neversong’ oldu.

Serenity Forge tarafından geliştirilen Neversong, tek oyunculu bir oyun. Arcade servisindeki sair oyunların kalitesini aratmayan Neversong, tıpkı hengamda kablosuz denetimciler için de desteğe sahip. Gelin, 9 yaşından büyük şahıslar için geliştirilen Neversong’un detaylarına bakalım.

Apple Arcade’e gelen yeni oyun: Neversong

Aslında daha evvel Evvel Upon A Coma ismiyle tanıtılan Neversong, akabinde bir isim değişikliği yaşadı ve şu anki ismini aldı. İki boyutlu olmasına karşın atmosferi ve grafikleriyle oyuncuları içine çekmeyi başaran Neversong, süper ve sürükleyici bir hikâyeye de sahip.

Oyunun hikâyesinde denetim ettiğimiz karakter olan Peet, oyunun başında komadan uyanıyor gelgelelim kız arkadaşını hiçbir konumda bulamıyor. Akabinde ‘Blackfork Akıl Hastanesi’nden gelen çığlıkları araştırmaya başlayan Peet, kendisini ‘hayal üzere bir masalın’ içinde buluyor.

Son olarak Neversong’u kütüphanesine ekleyen Apple Arcade, en son 17 Nisan’da iki yeni oyuna kavuşmuştu. Bu oyunlar ‘Beyond Blue’ ve ‘A Fold Apart’ olarak açıklanmıştı. Apple Arcade deneyimini yaşamak isteyen bireyler, üyelik açmaları durumunda servisten 1 ay boyunca fiyatsız olarak yararlanabilir ve Apple Arcade’in sunduğu harika oyunlara göz atabilirler.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın