Apple, 2006 Model iMac’i 1.000 Dolardan Satışa Çıkardı

 Apple, 2006 Model iMac’i 1.000 Dolardan Satışa Çıkardı

@DylanMcD8 ismindeki bir Twitter kullanıcısı tarafından Apple’ın internet sitesinde 2006 model 17 inç iMac’in hala listelendiği keşfedildi. Paylaşılan ekran manzarasında bilgisayar fiyatının 999 dolar olduğu görülüyor. Lakin şu anda siteye girdiğinizde bu eserin artık mevcut olmadığına dair bir ihtar bildirisi ile karşılaşıyorsunuz.

Apple’ın satışa çıkardığı iMac modeli, her ne kadar görünümü itibarıyla 2006 yılına ilişkin olsa da, özellikleri bakımından hiç de üzücü değil. Çift çekirdekli işlemciye sahip olan bu kişisel iMac, 512 MB RAM, 160 GB SATA hard disk ve entegre grafik yongası ile geliyor. Nasıl; çok çağdaş bir bilgisayar değil mi?

Ek olarak, AirPort Extreme, USB 2.0 ve iki Firewire 400 irtibat kablosuna sahip olan bilgisayar, iki Apple Watch, bir iPhone 11 Pro ve 2.83GHz çift çekirdekli işlemci, 8GB RAM, 1 TB depolama meydanına sahip 21.5 inç iMac ile neredeyse tıpkı fiyata sahip.

2006 model iMac modeli her ne kadar Apple’ın sitesinde satışa görünse de, bunun ufak bir karışıklık olduğu varsayım ediliyor. Yukarıda da belirttiğimiz üzere şu anda sahifeye ulaşamaya çalıştığınızda, eserin artık tedarik edilmediğini görüyorsunuz. Hemen aşağıdaki paylaşımda ise Amerikalı YouTuber DetroitBORG’un ürünü listelendiği müddet zarfında sipariş verdiği görülüyor:

Ürünün sahiden gelip gelmeyeceğini ise önümüzdeki günlerde ünlü YouTuber’ın görüntülerinde göreceğiz. Bu enteresan gelişmeye dair Apple cephesinden bir açıklama yapılması halinde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek