2020’de Netflix’te Yayınlanacak 10 Dizi

 2020’de Netflix’te Yayınlanacak 10 Dizi

COVID-19 pandemisi periyodunda en ziyade vakit geçirdiğimiz platformlardan birisi de Netflix oldu. Konutlara kapanan insanlar, vakitlerini geçirmek için film-dizi üzere parti araçlarına yönelirken bu noktada geniş bir içerik yelpazesi olan Netflix’in de kullanıcı sayısında büyük bir artış yaşandı.

Şu sıralar Netflix için her şey yolunda görünüyor, lakin herkesin aklında kıymetli bir soru var. 2020’de sinema ve serilerin de çekimleri durduğu için içerik sorunu çekecek miyiz? Netflix, geçtiğimiz günlerde 2020’de içerik meşakkati çekmeyeceklerini açıkladı. Pekala, şirket bu sene önümüze hangi serileri çıkaracak. Bugün sizlere Netflix’te 2020’de yayınlanması beklenen 10 seriyi duyuracağız.

2020’de Netflix’te Yayınlanacak Seriler

The Last Kingdom

Dördüncü dönemiyle önümüze çıkan The Last Kingdom, 9. yüzyılın sonlarında İngiltere’de geçen vukuatları anlatıyor. Seri birinci olarak 2015’te yayınlandığından beri kendine ilişkin sağlam bir hayran kitlesini kazanmayı başardı. Serinin yeni serisini şu anda Netflix üzerinden izleyebilirsiniz.

The Crown

Netflix’in tanınan serilerinden The Crown’ın dördüncü serisi için şimdi bir çıkış tarihi duyurulmamış olsa da serinin 2020’nin sonlarına hakikat yayınlanacağı düşünülüyor. The Crown’ın dördüncü serisinde Kraliçe II. Elizabeth’i canlandırması için Olivia Colman mekan alacak. Yeni dönemde Prens Charles’ın Galler Prensesi Diana Spencer ile olan münasebeti anlatılacak.

Glow

Alison Brie liderliğindeki tanınan seri, 2020’de 4. ve son serisiyle izleyici önüne çıkacak. Serinin bitmesine üzülen çok çokça hayran bulunsa da Netflix’in 80’lerde geçen diğer nostaljik seriler üzerinde çalıştığı düşünülüyor. Glow’un 4. serisinin Ağustos ayının başlarında gelmesi bekleniyor.

The Umbrella Academy

Aynı isimli çizgi romandan uyarlanan ve birinci serisiyle beğeni toplayan The Umbrella Academy, pederlerinin vefatını çözmek için bir araya gelen harika güçlere sahip bir küme üstün kahramanın hikayesine odaklanıyor. The Umbrella Academy’nin Ağustos ayında gelmesi bekleniyor.

Stranger Things

Listede tahminen de en çok beklenen seri Stranger Things. Şubat ayının başlarında “Rusya’dan Sevgilerle…” başlıklı bir teaser’ı da yayınlanan serinin, dördüncü dönemi bu yılın ilerleyen periyodunda çıkacak. Geçtiğimiz aylarda COVID-19 nedeniyle çekimleri durdurulan serinin tam olarak ne vakit çıkacağı bilinmiyor, fakat 2020’nin sonlarına akıllıca Eleven’a neler olduğu görmeyi umuyoruz.

Selling Sunset

Netflix’in reality şovu Selling Sunset, Los Angeles’ta bulunan en seçkin emlakçılardan oluşan Oppenheim Öbeği ve kentin varlıklı alıcılarına hitap eden cazip hatunlara odaklanıyor. Selling Sunset’in yeni serisi 22 Mayıs’ta önümüze çıkacak.

The Haunting of Bly Manor

Tepedeki Hane’in yaratıcısının ellerinden çıkan bu seride, tüyler ürpertici bir hayalet hikayesiyle karşılaşıyoruz. Henry James’in ürünlerinden uyarlanan serinin Ekim ayında izleyici önüne çıkması bekleniyor.

Queer Eye

Modaya ilgi duyuyorsanız bu reality şovu da sevebilirsiniz. Netflix, Emmy Armağanlı Queer Eye’ın beşinci serisinin çok yakında yayınlanması bekleniyor.

Big Mouth

Nick Kroll ve John Mulaney’in animasyon serisi Big Mouth’un dördüncü dönemi bu yılın sonlarına akıllıca gelecek. Güldürü serisi, ergenlik sıkıntıları çeken iki gence odaklanıyor. 2018’deki birinci serisinden beri büyük bir muvaffakiyet yakalayan Big Mouth için şimdiden beşinci ve altıncı dönem hazırlıkları yapılıyor.

Lucifer

Yayın hayatına Fox üzerinde başlayan, sonrasında Netflix’e kayan tanınan TV serisi Lucifer, bilhassa Netflix’e geçtikten sonra büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Şeytan olarak da tanıyacağımız Lucifer Morningstar’ın Los Angeles’da yaşamak için cehennemden ayrılmasını ve Los Angeles Polis Departmanı’nda danışman olarak çalışmaya başlamasını bahis alan seri, beşinci dönemiyle izleyicilerin önüne çıkacak. Lucifer’ın birebir devranda son dönemi olan beşinci dönem, olağanda Mayıs ayında çıkacaktı, lakin koronavirüs pandemisi nedeniyle biraz ertelendi. Serinin son dönemi yekunda 16 kısım olacak ve sekizer kısımdan oluşacak iki set halinde yayınlanacak.

Bu listemizde Netflix’in 2020’de yayınlamayı planladığı serilere yan verdik. Tüm temennimiz bu seriler hakkında farklı bir erteleme kararı çıkmasını sağlayacak hadiselerin yaşanmaması tarafındadır. Bilhassa konutta kaldığımız ve izleyecek bir şey bulamadığımız bu devirlerde yeni Netflix serileri hayat kurtarabilir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın