Kapat

Razer ve Williams Esports ile ortak oldu

Anasayfa
Oyun Razer ve Williams Esports ile ortak oldu

Razer, yapmış olduğu bir duyuru ile dünyaca meşhur Williams Formula 1 kadrosunun espor kolu olan Williams Esports ile ortaklığını deklare etti. Uzun süreli olacak bu ortaklık yarış oyunlarının espor kısmında birlikte mücadele edecek.

Razer’in kurucu ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan, “Williams F1, her zaman Formula 1 yarışlarının sınırında oldu, tıpkı Razer’in her vakit esports içinde öncü olduğu şeklinde” diyor. “Bu konsorsiyum dünyanın en iyi oyun donanımlarını dünyanın en iyi espor sürücülerine getiriyor. Oyun teknolojimiz ve Williams sürücülerinin kabiliyetleri ekibi gelecek öngörülerde direk pozisyonda görecek. ”

Ortaklık, hem Team Razer aynı zamanda Williams Esports’un, sürücüleri atmosfere daha fazla adapte etme ve durumsal farkındalık kazandırmak için, Hypersense şeklinde teknoloji çözümlerinin geliştirilmesi de dahil olmak üzere gelecekteki girişimler ve faaliyetler üstünde beraber çalışmalarını sağlayacak. Yenilikçi takımları mümkün kılacak takımın oluşturulmasını sağlayan Williams Esports ile yakın bir biçimde emek vererek, Team Razer küresel F1 esport topluluğunun mühim bir oyuncusu olacak.

William Yaratıcı Hizmetler Başkanı Steven English, “Sektörün önde gelen ürünleriyle, meşhur bir marka ve başarılı bir oyun topluluğu olan Razer, oyun ve espor dünyasında ismimizi kurarken Williams için naturel bir ortak. Team Razer ve Williams Esports tümüyle seçkin yarışlara odaklandı. Ekibimiz ve oyuncular dünya şampiyonluk zaferleri peşindeyken piyasadaki en iyi ürünleri kullanacaklar ve bu yol süresince inanılmaz bir öykü anlatımı üretmek için Razer ile yakın bir halde çalışacağız. ”

Williams Esports programı, dünyanın dört bir tarafındaki 25 seçkin sürücüden oluşan bir listeye sahipken her üç platformda 10 yarış oyunuyla rekabet etmekte, milyonlarca seyirciye ulaşmakta ve fazlaca çeşitli yarışlar ve platformlarda fazlaca sayıda ünvan kazanıyor.

Bir cevap yazın