Kapat

MARVEL Future Fight’a 3 yeni karakter!

Anasayfa
Oyun MARVEL Future Fight’a 3 yeni karakter!

Popüler mobil süper kahraman oyunu MARVEL Future Fight’a gelen son güncelleme ile oyuna, orijinal bir kahraman olan çift karakterli Crescent & Io katılıyor. Ayrıca Marvel’ın favori kahramanlarından Morgan Le Fay ve White Fox da güncellemede yer ediniyor.

ünya çapında en süratli büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble Corp, mobil süper kahraman oyunu MARVEL Future Fight için üç yeni kahraman duyurdu. Yeni kahramanların içinde, tamamen oyun için orijinal olarak geliştirilen çift karakterli Crescent & Io’nun yanı sıra Marvel çizgi romanlarında okuyucuların favori kahramanlarından olan Morgan Le Fay ve White Fox da bulunuyor.

Oyundaki 3’üncü özgün karakter 

Oyuncular ve çizgi roman okurları tarafından benimsenmiş olan Sharon Rogers ile Luna Snow’un başarılı çıkışlarını devam ettiren Crescent, MARVEL Future Fight’ın dünyaya tanıştırdığı üçüncü orijinal karakterdir. Crescent, aslolan adı Dan Bi olan, Kore’de büyümüş 10 yaşında bir kız çocuğudur. Kadim büyücü Morgan Le Fay için kuvvetli eşyalar elde etmeye zorunlu bırakılmış bir antikacı olan ve şimdilerde nerede olduğu bilinmeyen babası tarafından yetiştirilmiştir. Dan Bi, yadigarlardan birisi olan mistik bir ayı maskesine dokunduğunda, onunla bağ kurar ve onun koruyucusu haline gelecek bir “yarım ay” ayı ruhu olan Io’yu çağırır. Crescent & Io, Crescent’in yitik babasını ararken ve Morgan Le Fay’in yıkıcı gücü toplamasını engellemeye çalışırken verdikleri savaşta tekvando, büyülü güç soğurma, süper güç ve öteki yeteneklerin eşsiz bir kombinasyonunu kullanmaktadır.

Marvel Games Yetkili Yaratıcı Direktörü Bill Rosemann, “Üçüncü özgün kahramanımızı dünyanın dört bir tarafındaki Gerçek İnananlara tanıtmaktan coşku duyuyoruz” dedi ve ekledi: “Netmarble’daki arkadaşlarımızla cesur ve iç gücü sadece sihirli ayı koruyucusunun gücü ile denk yeni bir süper star için bir kere daha ortaklık yapmaktan haysiyet duyuyoruz. Savulun kötüler, Crescent & Io geldi!”

2 yeni hanım karakter 

Crescent’a ayrıca, kadim kötü büyücü Morgan Le Fay ve mucizevi yeteneklerini, arttırılmış duyuları ve Kumiho güçlerini savaşta kullanan Koreli süper gizmen White Fox da MARVEL Future Fight’a geliyor.

Crescent & Io güncellemesi için ön kayıt yaptıran oyuncular ayrıca Güçlendirme Puanları, Kristaller, Altın ve Crescent Biyometrikleri de dahil olmak suretiyle muhtelif bonus eşyalara da sahip olacaklar. Bu bonuslar, MARVEL Future Fight oyuncu tabanı tarafınca kaydedilen ve 420,000’i aşan toplam kayıt sayısının bir ödülü olarak elde edilecektir.

MARVEL Future Fight’a gelen diğer güncellemeler aşağıdaki gibidir:

Dört yeni köstüm:

Kaptan Amerika (Sharon Rogers) – Kara Yıldız Zırhı
Luna Snow – Andromeda Kostümü
Örümcek Adam (Miles Morales) – Örümcek Evreninde
Hyperion – Klasik
Kaptan Amerika (Sharon Rogers) için Kategori 3 Yükseltmesi ile Crescent & Io, Morgan Le Fay, White Fox, Captain America (Sharon Rogers), Luna Snow, Örümcek Adam (Miles Morales) ve Hyperion için Potansiyel Gerçekleşme
Crescent & Io temalı Etkinlik Savaşı
White Fox Epik Görev Paketi ve Epik Görev İyileştirmeleri
Yeni Aylık Bonus Teklifleri, Devasa Baş Düşman Akını geliştirmeleri ve bir Özel Görev Paketi

Bir cevap yazın